03 października, 2016

Płynne matowe pomadki w modzie, ale czy ta się Wibo udała? Recenzja Wibo Million Dollar Lips!

Hej!


Bardzo lubię matowe pomadki i będąc w Polsce na urlopie postanowiłam zakupić Wibo Million Dollars Lips. Jak widzimy, firmy kosmetyczne podążają za trendami i wypuszczają swoje produkty, ale czy marce Wibo to się udało? 

Nie była droga (11 zł) więc dałam się skusić.
Opakowanie jest plastikowe, nic nadzwyczajnego. Wybór kolorystyczny jest mały (4 odcienie). Ja mam numerek 2, czyli taki różowo- fuksjowy soczysty kolor.


Na stronie WIBO czytamy:
„Matowa pomadka do ust z długotrwałą formułą. Doskonała, aksamitna konsystencja gwarantuje precyzyjne pokrycie. Matowe wykończenie sprawia, ze usta wydają się pełne, wyraziste i kuszą swoim urokiem. Bądź gotowa na spektakularny efekt matowych ust!”

Jedna aplikacja nie wystarczyła na dokładne pokrycie ust, trzeba dokładać, ale samo w sobie nakładanie jest przyjemne. Na matowe wykończenie trzeba dłuższą chwilę niestety poczekać, ale jak już zaschnie to prawdziwy mat na ustach mamy zapewniony. ;)Miałam niestety uczucie wysuszonych ust. Pozostawia ślad na szklance i widelcu ;) Jak widać na zdjęciu po 3 godzinach „noszenia” i picia wody nie wygląda estetycznie, jest „zciastkowana” i rozwarstwiona, a ponowna aplikacja mogłaby pogorszyć ten stan.Po kolejnych 4 godzinach i spożyciu posiłku wygląda bardzo brzydko, małe zaschnięte kawałki pomadki odpadają i konieczne jest jej całkowite usunięcie.

Podsumowując, liczyłam raczej na formułę i efekt na ustach zbliżony do pomadek Longstay Liquid Matte Lipstick z Golden Rose. Wibo Million Dollars Lips kosztowała niewiele, ale gdybym wiedziała, że aż tak się nie sprawdzi to dokupiłabym raczej kolejną z Golden Rose. ;)


Jeżeli macie na nią ochotę, to raczej dołożyłabym troszkę więcej i kupiła tą z Golden Rose, o których również pojawi się niedługo recenzja.

Ciekawa jestem, czy któraś z Was miała tą pomadkę z Wibo i jest z niej zadowolona! 


 Buziaki, Iza

* Wszystkie opinie bazuję na własnych doświadczeniach i nie są sponsorowaneJeśli macie ochotę, to zapraszam też na: FacebookInstagramTweeterSnapchat bella8122 (PL).

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Thank you for your comment, I really appreciate you taking your time!