03 kwietnia, 2017

Mini haul zakupowy z kolorówki!
Hej!

Tydzień temu pochwaliłam się Wam moimi zakupami do pielęgnacji i tak jak obiecałam dzisiaj jest czas na malutki haul zakupowy z kolorówki. Tak jak pisałam wcześniej, bardziej z głową dokonuję zakupów i nie szaleję z nabywaniem dużej ilości kosmetyków, które jak wszystkie wiemy, nie jesteśmy w stanie same zużyć do końca ;). Tak więc przejdźmy już do rzeczy….
1. Maybelline SuperStay 24h Liquid Foundation w kolorze najjaśniejszym- True Ivory (£8.99). Już go kilka dni miałam na twarzy ;) i mam mieszane uczucia, ale na finalną ocenę potrzebuję jeszcze dłużej go potestować.2. Maybelline EyeStudio Color Tattoo 24hr Cream Gel Eyeshadow matowy nudziakowy kolor- Creme De Nude (£4.99)- ten mały słoiczek zakupiłam pod wpływem pozytywnych opinii na YouTube ;). Aplikacja pędzelkiem jest okropna- produkt się waży i dziwnie roluje, ale aplikowany palcami daje dosyć fajny efekt na powiece. Ale czy jest on naprawdę tak świetny jak o nim mówią?  3. Makeup Revolution Iconic Lights and Contour Pro (£8.00)- świetna paleta do konturowania dla badziochów!!! Pigmentacja powala a rozświetlacz jest bardzo subtelny, doskonały na co dzień.
4. MakeupRevolution Brow Dual Ultra Brow Arch & Shape – Medium (£3.50)- na wykończeniu mam pomadę do brwi (również MUR) i pomyślałam, że zobaczę jak sprawdzi się ta dwustronna kredka do brwi. I szczerze jestem z niej bardzo zadowolona, może trwałość nie jest tak duża jak przy pomadzie, ale kolor jest idealny, nie za rudy i nie za ciemny!!! Za tą cenę blondynki mogą z powodzeniem ją sobie spróbować.
Jak widać lista zakupów jest krótka, ale większość kosmetyków trafiona! Jak zawsze jestem ciekawa Waszych opinii! Próbowałyście któregoś kosmetyku?

Dzięki za wizytę ;)


Iza   * Wszystkie opinie bazuję na własnych doświadczeniach i nie są sponsorowaneJeśli macie ochotę, to zapraszam też na: FacebookInstagramTweeterSnapchat bella8122 (PL).

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Thank you for your comment, I really appreciate you taking your time!