01 maja, 2017

Kolekcja matowych pomadek z GOLDEN ROSE!


Hej!

Moja kolekcja uwielbianych przeze mnie pomadek matowych z Golden Rose powiększyła się. JEJ! ;P Dziękuję kochanej siostrze, która zakupiła mi na moją prośbę kilka dodatkowych kolorów. Uważam, że za 20.00 zł trudno jest dostać tak trwałe i pięknie napigmentowane pomadki, a GR powala tymi cechami na kolana ;). Jeżeli ciekawi Was co nowego do ust mam w toaletce to zapraszam….W kolekcji posiadam 5 kolorów GR wersja Longstay Liquid Matte Lipstick, Kissproof oraz 3 kolory matowych Lipstick Crayon. Zarówno jedne i drugie mają niesamowitą trwałość, nie wysuszają moich ust oraz są w bardzo przystępnej cenie. Jedynie pomadki w kredce po aplikacji nie zastygają na taki typowy suchy mat, a mimo to trwałością nie za wiele odbiegają od tych pierwszych. 


Aplikacja nimi jest bardzo przyjemna i precyzyjna (mimo to jeszcze nie mam idealnej wprawy i wybaczcie nierówno wymalowane usta ;)), wystarczy jedna aplikacja aby uzyskać całkowite krycie i dodatkowo pachną jak cukierki. ;) To co? Po krótkim wstępie jedziemy ze swachami na rękach i ustach oraz krótkim opisem kolorków.Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick, Kissproof 02.
Pięknie nasycony kolor fuksja. Delikatne oko i usta załatwiają cały makijaż. ;)Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick, Kissproof 03.
Chyba mój ulubieniec z tej serii. Typowy dzienny pudrowy różowy kolor.Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick, Kissproof 06.
Kolor podobny do 09, ale przełamana różem.Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick, Kissproof 07.
Malinowy kolor, fajny na dzień.Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick, Kissproof 09.
Typowa klasyczna krwista czerwień, mimo, że na zdjęciach wygląda na kolor wpadający w pomarańcz. Uwierzcie, że bardzo ciężko było mi uchwycić na zdjęciach realnie wyglądające kolory.Golden Rose Matte Lipstick Crayon 10.
Kolejny nudziakowy pudrowy róż. Ma bardzo podobny jak nie identyczny kolor do pomadki z również z GR tylko z serii Velvet Matte Lipstick- 02.Golden Rose Matte Lipstick Crayon 12.
Jaśniejszy o dwa tony od poprzednika i również znalazłam zamiennik dla tej kredki w GR Velvet Matte Lipstick- 07.Golden Rose Matte Lipstick Crayon 16.
Znowu malina, która bardzo podobna jest z kolei do Gr Liquid Matte o numerze 07.


Okazuje się, że niektóre z nich zbliżone są kolorystycznie do innych, które posiadam, ale seria Velvet Matte zaczyna się bardzo starzeć ;) w mojej toaletce i będę musiała je niedługo wyrzucić.

A Wy jakie kolory z GR posiadacie u siebie, bo na pewno je znacie???!!! J
 Do kolejnego, 
Iza
 * Wszystkie opinie bazuję na własnych doświadczeniach i nie są sponsorowaneJeśli macie ochotę, to zapraszam też na: FacebookInstagramTweeterSnapchat bella8122 (PL). 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Thank you for your comment, I really appreciate you taking your time!