15 maja, 2017

Recenzja palety do konturowania Makeup Revolution, Iconic Lights&Contour Pro i kilka słów od krece do brwi Ultra Brow Arch&Shape


Hej!

Czas na recenzję palety do konturowania z Makeup Revolution, Iconic Lights&Contour Pro i dwustronnej kredki do brwi Ultra Brow Arch&Shape. Jeżeli ciekawi Cię czy wymienione produkty warte są uwagi to zapraszam dalej…
Mamy tutaj 8 kolorów cieni do konturowania: 4 w kolorach brązu, 3 w odcieniach beżu i jeden rozświetlacz. Opakowanie jest plastikowe, wykonanie typowe dla tej firmy, ale jak na razie trzyma się w całości. ;) Kolory po kolei od góry:
1.       Bardzo delikatny rozświetlacz, który na co dzień sprawdza się znakomicie, szczególnie dla bladolicych.
2.       Matowy jasny beż, którym można rozjaśnić kluczowe miejsca na twarzy, które chcemy delikatnie uwypuklić, jak np. czoło, środek nosa, okolice pod oczami, czy pod linią żuchwy.
3.       Matowy jasny beżowo- żółty kolor- można zakryć nim przebijające się zaczerwienienia lub użyć do zadań wymienionych wyżej. Chociaż kolor za bardzo jest żółty i nie polecam nakładać pod oczy. Jak przyjrzycie się zdjęciom, można zauważyć, że pod oczami mam żółte plamy.
4.       Delikatny satynowy beżowy odcień. W zasadzie nie był w akcji, ale myślę, że do delikatnego rozświetlenia kluczowych miejsc na twarzy może się sprawdzić.
5.       , 6., 7., 8. Odcienie brązów- od najcieplejszych po najchłodniejsze. Nr 5 jest najcieplejszy i możemy „opalić” sobie nim twarz, a kolor 8, czyli bardzo zimny brąz doskonale sprawdza się do pięknego konturowania, który można rozetrzeć odcieniami 7 lub 6.

Swache pierwszego rzędu palety Revolution Iconic Light&Contour Pro
Swache drugiego rzędu palety Revolution Iconic Light&Contour Pro

Konturowanie wykonane paletą Revolution Iconic Light&Contour Pro.


Cena: £8.00, 39,90 zł.
Dostępność: Superdrug i stona TAMBEAUTY.COM

Ocena i podsumowanie

Paleta sprawdzi się u większości kobiet o słowiańskiej urodzie, pigmentacja jest bardzo dobra i trzeba uważać, szczególnie z najciemniejszym zimnym brązem (8), bo można zrobić sobie plamę. Najsłabiej napigmentowna jest 4, która przy rozcieraniu delikatnie zanika. Ogólnie konsystencję mają delikatnie masełkową, nie kredową i suchą więc praca z nimi jest bardzo łatwa i przyjemna. Uważam, że warta jest zakupu jeżeli lubicie konturować twarz.

Dwustronna kredka: z jednej strony klasycznie wysuwana kredka a z drugiej ostro zakończona sztywna gąbeczka przypominająca eyeliner. Dostępna jest w 3 kolorach: fair, dark i darkest. Ja posiadam kolor fair, czyli najjaśniejszy z oferty i jest to klasyczyny delikatny zimny brąz nie wpadający na szczęście, w rudości J! Bardzo łatwo rozprowadza się, nie jest ani za miękka ani za twarda, niestety druga strony kredki, która powinna służyć do precyzyjnego zaznaczenia linii brwi po dwóch użyciach przestała mieć kolor. Mimo tego defektu bardzo ja lubię i polecam spróbować, szczególnie blondynkom, bo kolor jest naprawdę trafiony.

Cena: £3,50, nie znalazłam na polskich stronach
Dostępność w UK: Superdrug i TAMBEAUTY.COM


Zachęciłam Was do zakupu opisanej dzisiaj palety? A może macie ochotę na kredkę? ;p J Ceny nie są wygórowane i zachęcające do zakupu.


Buźka
Iza
 * Wszystkie opinie bazuję na własnych doświadczeniach i nie są sponsorowaneJeśli macie ochotę, to zapraszam też na: FacebookInstagramTweeterSnapchat bella8122 (PL). 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Thank you for your comment, I really appreciate you taking your time!