04 grudnia, 2017

GOLDEN ROSE czy NYX- starcie matowych pomadek!


Heja!

Wiecie, że moje ulubione matowe pomadki to Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick. Mam jedynie 5 sztuk tej serii, ale bardzo je polubiłam. Jeżeli ciekawią Cię kolory jakie posiadam oraz moje wrażenia na ich temat to zapraszam do recenzji tutaj.  Z uwagi, że mieszkam w UK, chciałam bardzo spróbować pomadek matowych innych firm (płynnych), które są tutaj na miejscu dostępne i padło na NYX Lingerie, których zakupiłam sztuk 3. Czy to był dobry zakup?... czytaj dalej….
Z uwagi, że nie chciałam skupiać się jedynie na pomadkach NYX Lingerie pomyślałam, że przedstawię Wam różnice w formie tabelki, na której przejrzyście wszystko będzie widać. 


Cena
19,90 zł ~ £4,00
£7,00 ~ 35,00 zł
Pojemność
5,5 ml
4,00 ml
Ilość dostępnych kolorów
25
16
Zapach/konsystencja
wyczuwalny delikatny zapach “budyniu waniliowego” podczas aplikacji; po wyschnięciu zero zapachu; konsystencja bardzo przyjemna i nie zasychająca zbyt szybko; jest czas na ewent. poprawki;
Chemiczny; farba plakatowa; po aplikacji brak; konsystencja gęsta, lekko taka „papkowata” i bardzo szybko wysycha na ustach;
Aplikator
Dla mnie idealny kształt, miękki, nabiera wystarczająca ilość produktu.
Cienki i długi (od przeciwnika) dosyć twardy i mało elastyczny.
Trwałość
Bardzo długa, nawet do 6 godzin przy piciu i “suchym” nietłustym jedzeniu.
kiepska, po nietłustym posiłku brzydko schodzi z ust; okropne uczucie na ustach;
Reaplikacja
Nie trzeba zmywać całkowicie pozostałości po pierwszej aplikacji, można śmiało dokładać.
Brzydko schodzi z ust i warzy się robiąc „dziury” na wargach, więc trzeba zmyć pozostałości po pierwszej aplikacji żeby usta wyglądały dobrze.


Ja posiadam kolory: 12, 02 i 08.

Słocze z lampą błyskową.
Słocze w naturalnym świetle dziennym.

Cieszę się, że nie pokusiłam się na większą ilość kolorów, ponieważ niestety nie polubiłam się z ta serią Lingerie. Jak widać z tabeli jest gorsza jakościowo (wg mojej oceny oczywiście;)), droższa, bardzo wyczuwalna na ustach i okropnie „schodzi” z ust. Jak wiadomo forma NYX słynie z dużej ilości różnego rodzaju produktów do ust, ale ten mi nie „leży” ;), a szkoda, bo bardzo lubię matowe pomadki tej marki NYX Soft Matte Lip Cream, które nie dość, że pięknie pachną, jest prze ogrom kolorów do wyboru to dodatkowo przyjemnie maluje się nimi usta i pięknie się zjadają.

Także u mnie bezapelacyjnie wygrywa Golden Rose, mimo, że nie mam do nich dostępu stacjonarnie, ale jak jestem w PL to zawsze jakąś nowa przygarniam. ;)
Pomadka po 4 godzinach. Piłam jedynie sok i wodę.


A Wy jakie macie wrażenia, może podobne? Dajcie znać koniecznie!

 A za tydzień pomysł na prezent pod choinkę!


Pozdrawiam, 
Iza
* Wszystkie opinie bazuję na własnych doświadczeniach i nie są sponsorowane

Jeśli macie ochotę, to zapraszam też na: FacebookInstagram

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Thank you for your comment, I really appreciate you taking your time!