05 sierpnia, 2019

Moje top 5 matowych pomadek na codzień.


Heja!

Wiem, że wieki mnie nie było i nie mam nic na usprawiedliwienie. Dzisiaj będzie kilka słów  moich ulubionych pomadkach na co dzień w kolorach pudrowego różu, które idealnie pasują dziewczynom o włosach blond ;). Będzie ich 4 z czego 3 to pomadki marki Golden Rose, które mają świetną cenę i są niesamowitej jakości.GOLDEN ROSE, LONGSTAY LIQUID MATTE LIPSTICK KISSPROF, 03Przyjemny zapach, łatwa aplikacja i “śmieszna” cena (19.99 zł) tej pomadki sprawia, że zawsze do niej wracam, bo to mój HIT pomadkowy!!!! Polecam każdej blondynce, chociaż myślę, że kobiety z ciemniejszymi włosami również będą zadowolone.


GOLDEN ROSE, SOFT&MATTE, CREAMY LIP COLOR, 110Również  przyjemny zapach, lżejsza konsystencja i delikatnie mniej trwała, ale również bez problemu wytrzyma 6 godzin podczas picia wody.  Odcień kolorystyczny zbliżony do poprzedniej tylko 2 tony jaśniejszy. Cena 19.90 zł.


GOLDEN ROSE MATTE LIPSTICK CRAYON, 10


GR, matowa kredka ('"ogryzek")


Widać po “ogryzku”, że mocno jej używam. Ta kredeczka jest najmniej trwała od poprzedniczek, ale również wpisałabym ją do tych „trwałych” i najładniej ze wszystkich tutaj przedstawionych „schodzi” z ust. Kolor ciemniejszy od poprzedniej i wpada bardziej w głęboki ocień różu. Bardzo dobra cena- 12,90 zł.MAYBELLINE NY, SUPER STAY MATTE INK, LOVER 15Najciemniejsza i najbardziej trwała i ostatnio okrzyczana pomadka. Przyznam, że mam ją od niedawna, ale kolor przypadł mi bardzo do gustu. To jest  przysłowiowy „beton”, który schodzi tylko podczas wieczornego demakijażu. Jest najdroższa z wymienionych (24.99zł), ale zarazem najmniej komfortowa w noszeniu. Nie ukrywam, że jej nie czuć, bo tak nie jest. Mam uczucie delikatnego sklejania warg przez najbliższą godzinę od nałożenia, ale można się do tego przyzwyczaić. Nawet po tłustych posiłkach pomadka jest nienaruszona i nierozmazana i to jest jej wielki plus.


Jeżeli macie ochotę poczytać więcej generalnie o pomadkach Golden Rose, to zapraszam tutaj, gdzie dokładnie o nich piszę i pokazuję jakie kolory posiadam.

A czy Wy jesteście też takimi fankami pomadek Golden Rose jak ja?


Iza
*Wszystkie opinie bazuję na własnych doświadczeniach i nie są sponsorowane

Jeśli macie ochotę, to zapraszam też na: FacebookInstagram,

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Thank you for your comment, I really appreciate you taking your time!