29 października, 2019

Revolution Pro New Neutral Luxe Shadow Palette- czy dobrze, że ją kupiłam?!Hejka!

Na rynku pojawiają się ciągle nowe produkty kosmetyczne i myślę, że nawet same blogerki/vlogerki beauty nie są w stanie za nimi nadążyć. Często już nie wiadomo komu wierzyć na słowo, czy dany produkt jest wart zakupu (i nie ważne czy kosztuje mniej czy więcej). Ostatnio dałam się złapać na tym i kupiłam paletę, o której znalazłam pozytywne opinie. Mowa o NEW NEUTRALS LUXE SHADOW PALETTE od Revolution Pro. Czy warto było ją kupować?
Opakowanie kartonowe, dosyć ciężkie i porządnie wykonane. Kolor złota i cętki lamparta a w środku duże lusterko i aż 18 cieni: 1 baza, 10 cieni matowych, 5 perłowych i dwa cienie brokatowe.

Cena: £12.00; 59,90 zł.

Dostępność
W UK sklepy Superdrug a w Polsce dostać ją można na stronie cocolita.


Moje wrażenia

Kolejna „inspiracja” paletą od Huda Beauty. Czy udana? Nie wiem, ponieważ nie mam porównania. Cienie są w chłodnych odcieniach z przewagą odcieni różu i burgundu i brzoskwini. Generalnie blendują się w porządku, ale… Kiedy próbuję dołożyć już czwarty cień matowy, np. w zewnętrzny kącik, to zamiast ładnego przejścia kolorów, tworzy się jedna plama i trzeba się namachać, żeby to jakoś wyglądało.

Co do cieni perłowych to kiepska pigmentacja (trzeba użyć bazy, np. z nyx glitter primer) aby wydobyć jakiś blask. Szczególnie „uparty” jest kolor hidden.

Cienie brokatowe to już w ogóle… bez baz nie nakładać, bo będą się osypywać pod okiem w ciągu dnia (wieczoru J ). Jeśli chodzi o dołączoną kremową bazę w tej palecie, to nie wydobywa ona niestety pigmentu cieni a wręcz odwrotnie. Po nałożeniu szybko zastyga w mat. Najlepiej sprawdziła się baza ze Smashbox Photo Finish Eye Primer dzięki której udało mi się wydobyć kolory z tej palety. Na marginesie dodam, że jest to najlepsza baza pod cienie jaką miałam!!!

Podsumowując, paleta jest ładna i do dziennych szybkich makijaży ok, ale jeżeli chcecie stworzyć coś więcej na oku, to wielka plama gwarantowana i zero przyjemnej pracy. Gdybym wiedziała, że tak będzie raczej nie połasiłabym się na nią i wydałabym więcej kasy na coś lepszego, ponieważ jak wiecie i tak nie kupuję ciągle nowości (JA uważam to za głupotę).
Jakie są Wasze opinie na temat tej palety? Macie? Używacie? Co o niej sądzicie?

Iza


*Wszystkie opinie bazuję na własnych doświadczeniach i nie są sponsorowane

Jeśli macie ochotę, to zapraszam też na: FacebookInstagram,

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Thank you for your comment, I really appreciate you taking your time!